Menu
Sepetinizdeki Ürünler


İade Sözleşmesi / Talepleri

Herhangi bir nedenle bir almış olduğunuz kitabı iade etmek isteyebileceğinizi anlıyoruz. Bir kitabı iade etmek sorun değil. Satın alma tarihinden itibaren 14 gün içinde bize gönderilen herhangi bir iadeyi kabul ediyoruz.

Size daha hızlı yanıt verebilmemiz için üye girişi yaptıktan sonra ""siparişlerim"" sayfasında iade başvurunuzu yapınız.

Carekitap

İadenizi aldığımızda, siparişi verdiğiniz hesaba derhal geri ödeme yapacağız.

Lütfen nakliye ücretlerinin geri ödenmeyeceğini anlamanızı rica ediyoruz. İade politikamız, ürün bedelinin iadesini sağlar. Lütfen satın aldığınız kitapları iade ediyorsanız, para iadesi almak için kullanılmamış, fiziksel durumu bozulmamış ve tekrar satışa çıkmasına bir engel olmaması gerektiğini unutmayın.

Satın alma tarihinden 14 günden daha fazla bir süre geçmişse veya satın alma işleminizde iade nakliye masraflarını karşılayacak bir hata yaptığımızı düşünüyorsanız, lütfen aşağıdaki talebe detaylıca sorununuzu yazıp göndererek öğeyi iade etmeden önce bizimle iletişime geçin.

Sorun yaşadığınız ürünler için lütfen aşağıdaki formu kullanın.

Doğrulama Kodu
Bu site bazı özelliklerinin çalışabilmesi için kişisel bilgi içermeyen çerezleri kullanır. Çerezler hakkında bilgi almak için tıklayınız

Ürün şu anda Stokta Yoktur. E-posta adresinizi aşağıya girerseniz, ürün hazır olur olmaz sizi bilgilendireceğiz.

İsim
Email
Yorum