Menu
Sepetinizdeki Ürünler


Hakkımızda

İslam Dinin ana kaynağı, rehberimiz, iki cihanın saadetine vesile Kur’an-ı Azimüşşan’ın ilk emri “oku!” bizi derin bir tefekküre davet etmektedir. Bu tefekkür daveti hem Kur’an-ı Kerim’in fehmine hem Kitab-ı Kebir-i Kainatın sırlarına vakıf olmaya bir davettir. Hem bunlarla beraber insanın kendisini okumasına bir davettir. Bizler bu üç kitabın (insan, Kur’an ve Kainat) anlaşılmasının iki Cihan saadetine vasıl olmanın yegane yol olduğu bilinciyle Çare Kitap sitesini kurduk. Böylece bu okumaları bu asrın anlayışına münasip dersler olan eserlerle okuyucuyu en kolay bir şekilde buluşturabilmenin yollarını aradık.

Kur’an mucizesini gözler önüne seren Tevafuklu Kur’an’a, Kur’an’ın bu asrın anlayışına bir dersi olan Risale-i Nur Külliyatına, islamın Kur’an’dan sonra ana kaynağı olan Hadis Külliyatlarına okuyucunun kolaylıkla erişimini sağlamayı hedefledik.

Çare Kitap sizlere kalite ve güvenli bir alışveriş imkanı sunmaktadır.

Kitap çaredir, Çare Kitap...


Carekitap.com bir kitap satış sitesi olup imtiyaz hakları Mahmutbey, Halkalı Cd. 3/24. Bağcılar İstanbul  adresinde mukim Milenyum Turizm Taş. ve Tic. A.Ş.'ye aittir.

Bu site bazı özelliklerinin çalışabilmesi için kişisel bilgi içermeyen çerezleri kullanır. Çerezler hakkında bilgi almak için tıklayınız

Ürün şu anda Stokta Yoktur. E-posta adresinizi aşağıya girerseniz, ürün hazır olur olmaz sizi bilgilendireceğiz.

İsim
Email
Yorum